ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ୍ ରେ ରୋହିତ ଯୁଗର ଅନ୍ତ!!!

ମୁମ୍ବାଇ (ଏଜେନ୍ସି): ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ (ଆଇପିଏଲ୍)ର ନୂଆ ସିଜିନରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଜଣେ ନୂଆ ଅଧିନାୟକଙ୍କ ସହ ଖେଳିବାକୁ ଯାଉଛି। ସେ ହେଉଛନ୍ତି ନିର୍ଭରଯୋଗ୍ୟ ଅଲରାଉଣ୍ଡର ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା । ବାସ୍ତବରେ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କୁ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସର ଅଧିନାୟକ କରାଯାଇଛି। ଏଥି ସହିତ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇଛି । ଏହି ଭିଡିଓରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ପକ୍ଷରୁ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ଅଧିନାୟକ ଭାବରେ ସ୍ମରଣୀୟ ମୂହୁର୍ତ୍ତଗୁଡିକ ସ୍ଥାନ ଦିଆଯାଇଛି । ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ପାଇଁ ପୋଷ୍ଟରେ ଲେଖିଛି ଯେ ‘ରୋହିତ, ଆପଣ ୨୦୧୩ରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସର ଅଧିନାୟକ ହୋଇଥିଲେ। ତୁମେ ଆମକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରିବାକୁ କହିଲ | ତୁମେ କହିଲ କି ତୁମେ ଜିତ କି ହାରିଯାଅ, ତୁମକୁ ହସିବାକୁ ପଡିବ | ୧୦ ବର୍ଷ ଏବଂ ୬ ଟ୍ରଫି | ଆମର ଚିରନ୍ତନ କ୍ୟାପ୍ଟେନ | କ୍ୟାପଟେନଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ’ ।

ସୂଚନା ଥାଉ କି ଯେ ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୧୩ ସିଜନରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ରୋହିତ ଶର୍ମା ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସର ଅଧିନାୟକ ହୋଇଥିଲେ। ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟ ମଝିରେ ରିକି ପଣ୍ଟିଙ୍ଗଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କୁ ଅଧିନାୟକ କରାଯାଇଥିଲା। ସେହି ବର୍ଷ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ଅଧିନାୟକତ୍ୱରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଆଇପିଏଲ ଟାଇଟଲ ଜିତିଥିଲା। ଏଥିସହ ଚଳିତ ବର୍ଷ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଚାମ୍ପିଅନ୍ସ ଲିଗର ବିଜେତା ହୋଇଥିଲା। ଏହା ପରେ ରୋହିତ ଶର୍ମା ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସକୁ ୪ ଥର ବିଜୟୀ କରିଥିଲେ। ରୋହିତ ଶର୍ମା ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୧୩ ରୁ ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୩ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଅଧିନାୟକତ୍ୱ ଜାରି ରଖିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଷଷ୍ଠ ଥର ପାଇଁ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସକୁ ଚାମ୍ପିଅନ୍ କରିବାର ଦାୟିତ୍ୱ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କୁ ଦିଆଯାଇଛି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *