ମାଆ ହେଲେ ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୁଗନ୍ଧା ମିଶ୍ର

ମୁମ୍ବାଇ (ଏଜେନ୍ସି): ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୁଗନ୍ଧା ମିଶ୍ର ଏବଂ ଡକ୍ଟର ସଙ୍କେତ ଭୋସଲେ ଖୁସି ଖବର ଦେଇଛନ୍ତି। ଏହି ଦମ୍ପତି ମାତାପିତା ହୋଇଛନ୍ତି । ୩୫ ବର୍ଷୀୟା ସୁଗନ୍ଧା ଏକ କନ୍ୟା ସନ୍ତାନକୁ ଜନ୍ମ ଦେଇଛନ୍ତି । ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏକ ଭିଡିଓ ଶେୟାର କରି ସୁଗନ୍ଧାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ଡକ୍ଟର ସଙ୍କେତ ଭୋସଲେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସହ ଖୁସି ଖବର ଶେୟାର କରିଛନ୍ତି।

ଡାକ୍ତର ସଙ୍କେତ ଭୋସଲେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ହସ୍ପିଟାଲର ଏକ ଭିଡିଓ ଶେୟାର କରି ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କୁ ଏକ ଖୁସି ଖବର ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ପିତା ହୋଇଛନ୍ତି । ଭିଡିଓରେ ସେ ବହୁତ ଖୁସି ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ପିତା ହୋଇସାରିଛି । ଏହା ପରେ ସେ ହସ୍ପିଟାଲର ଶଯ୍ୟା ଉପରେ ଥିବା ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ସୁଗନ୍ଧାଙ୍କ ଆଡକୁ କ୍ୟାମେରା ଦେଖାଇ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ମା’ ହୋଇସାରିଛନ୍ତି । ଏହା ପରେ ଉଭୟ ନିଜ ଝିଅର ଝଲକ ଦେଖାଇଛନ୍ତି, ଯଦିଓ ସେମାନେ ବେବେ ଗର୍ଲର ମୁହଁକୁ ହାର୍ଟ ଇମୋଜି ସହିତ ଲୁଚାଇ ରଖିଥିଲେ ।
ଏହି ଭିଡିଓ ଶେୟାର କରି ଡକ୍ଟର ଭୋସଲେ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ୟୁନିଭର୍ସ ଆମକୁ ସବୁଠାରୁ ସୁନ୍ଦର ଚମତ୍କାର, ଆମ ପ୍ରେମର ପ୍ରତୀକ ଭାବରେ ଆଶୀର୍ବାଦ ଦେଇଛି .. ଆମେ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଶିଶୁ କନ୍ୟା ସହିତ ଆଶୀର୍ବାଦ ପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇଛୁ। ଦୟାକରି ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରେମ ଏବଂ ଆଶୀର୍ବାଦ ଦେଉଥାଆନ୍ତୁ ।
ବିବାହର ଅଢେଇ ବର୍ଷ ପରେ ସୁଗନ୍ଧା ମିଶ୍ର ଏବଂ ଡକ୍ଟର ସଙ୍କେତ ଭୋସଲେ ମାତାପିତା ହୋଇଛନ୍ତି । ଏହି ଦମ୍ପତି ଅକ୍ଟୋବର ମାସରେ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ ଯେ ନୂଆ ଅତିଥି ସେମାନଙ୍କ ଘରକୁ ଆସିବେ। ସେବେଠାରୁ ଏହି ଦମ୍ପତି ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କ ସହିତ ସେମାନଙ୍କର ସୁନ୍ଦର ପର୍ଯ୍ୟାୟର ଝଲକ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ଶେୟାର କରୁଥିଲେ । ନିକଟରେ ଏହି ଦମ୍ପତି ମରାଠୀ ରୀତିନୀତି ଅନୁଯାୟୀ ଏକ ବେବି ସାୱାର ସମାରୋହ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ । ସେ ଏହାର ସମସ୍ତ ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ମଧ୍ୟ ଶେୟାର କରିଛନ୍ତି ।
ବିବାହର ପ୍ରାୟ ଅଢେଇ ବର୍ଷ ପରେ ଶେଷରେ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ଘର ପୂରି ଉଠିଛି । ସୁଗନ୍ଧା ଏବଂ ଡକ୍ଟର ସଙ୍କେତ ନିଜ ଝିଅର ଜନ୍ମକୁ ନେଇ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଆନନ୍ଦିତ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *